Algemene Ledenvergadering op 18 december 2013

Op woensdag 18 december 2013 van 15.00-17.30 uur wordt de ledenvergadering gehouden. In deze ledenvergadering
vindt de verkiezing van de nieuwe voorzitter plaats. Daarnaast zal het bestuur de plannen -strategisch beleid – van de vereniging presenteren. Dit wordt gedaan op basis van onder meer de gesprekken die we in de ledenvergaderingen
hebben gehad.

De beoogd nieuwe voorzitter zal de inhoudelijke bijdrage verzorgen. Dit zal gaan over zijn ervaringen met het opzetten van Integrale Kindcentra. Het belooft een boeiende bijeenkomst te worden waar we ook graag belangstellenden voor uitnodigen.

We dagen alle leden uit om een gast mee te nemen naar deze bijeenkomst.

De locatie wordt nog bekend gemaakt.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.