Nieuwsbrief september 2015

De septembernieuwsbrief is uit. In deze nieuwsbrief leest u weer van alles rond Sterrenscholen en Integrale Kindcentra:

  • U kunt kennismaken met Anneke Slegers van Sterrenschool Bikube. Hoe geven zij onderwijs en opvang vorm, de hele dag en het hele jaar?
  • In de nieuwsbrief doen we ook verslag van de laatste ontwikkelingen binnen de vereniging. U leest hier bijvoorbeeld meer over een recente bestuursdag en de onderzoeksaanvraag bij Doorbraak Onderwijs & ICT.
  • We nodigen u via de nieuwsbrief ook uit voor onze ALV en intervisiebijeenkomst op 18 november. Tijdens het intervisiegedeelte gaan we het gesprek aan met Monique Roders. Zij is inspecteur bij de Onderwijsinspectie en was de afgelopen maanden projectleider bij een onderzoek naar geïntegreerd toezicht bij Integrale Kindcentra (onderwijs, VVE en kinderopvang).