Begin september hebben we weer een nieuwsbrief verzonden, met volop nieuws. Een selectie:
• De ervaringen van scholen die de afgelopen jaren met flexibele onderwijstijden (lees: andere vakanties) hebben gewerkt zijn gebundeld in een handreiking. Deze wordt op 29 september tijdens de landelijke IKC-dag aangeboden en is vanaf dat moment voor iedereen beschikbaar, ook op onze website.
• KPZ, één van de leden van IKOOK, heeft een nieuwe post HBO opleiding voor ontwikkeld: De Nieuwe Leraar. Hiermee haken ze in op de wens van steeds meer schoolteams om hun onderwijs anders te gaan inrichten en organiseren.
• In Schitterend aandacht voor basisscholen de Bongerd en de Kerneel in Nederweert: samenwerkende scholen met dezelfde kinderopvangorganisatie 1+1=3!

Dat en nog meer is te vinden in de nieuwsbrief.